22 stycznia 2017

Kartki dla Babci I DziadkaOstatni tydzień był szalenie pracowity, bo powstało aż 9 karteczek, kilka z nich dość czasochłonnych, jak na przykład dwie koperty z różyczkami i dwie doniczki. Czasochłonne, bo bazy dla tych kartek robiłam własnoręcznie, przy tym brzegi papieru zostały obszyte maszynką.

Tak dziwnie się wydarzyło, bo tamten tydzień właśnie miałam zaplanowany na kartkowanie, ale planowałam porobić kartki dla zabaw wyzwaniowych, a tu otrzymałam niespodziewane zamówienie od dwóch osób na zrobienie kartek dla Babci i Dziadka. Dwie zerwane nocy, dwa długie wieczory i oto rezultat. Z kartek jestem bardzo zadowolona. Jak zawsze każda moja kartka bądź inna praca zostaje wykonana z miłością i najstaranniej jak tylko umiem na tamten moment. Która/które kartki Wam się najbardziej podobają? Jak dla mnie, to właśnie koperty i kartki z zagięciem skradły moje serce. Podobały mi się od zawsze kartki-koszule dla facetów.


A plany na ten tydzień...?  Znowóż kartkowanie! Mam w planach kilka kartek z jemiołą lecz przedtem muszę skończyć akwarelową z okazji urodzin. Myślę, że kartkowanie trochę się przedłuży (do kilku tygodni), bo zostałam też zapytana czy robię kartki z okazji Walentynek, więc zastanawiam się nad takowymi. Sporo planów, zobaczymy jak tam mi pójdzie J

Pozdrawiam cieplutko

3 komentarze:

  1. Wszystkie są cudne :) Mi najbardziej podoba się ta w czerwonej doniczce :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale zaszalałaś :) cudnie wyszły . Mnie najbardziej podobają się kartki z przeszyciami są ekstra

    OdpowiedzUsuń

May thanks for all comments!!!