28 czerwca 2014

Poszukuję wzorku ślubnej metryczki

Właśnie wczoraj dowiedziałam się, że dawna koleżanka wychodzi za mąż i zachciało mi się wysłać skromny upomink dla niej. Myślę, że metryczka jest właściwym upominkiem na tą okazję. No, a że czasu nie mam za wiele to poszukuję prostego wzorku, niezbyt trudnego i czaso chłonnego. Tu w necie znałazłam kilka fajnych obrazków, może ktoś ma wzorki do któregoś? Albo posiadacie inne miłe wzorki? Bardzo chętnie skorzystam z wszelkiej pomocy. Może ktoś ma namiary do jakiegoś chomiczka?

Na waszą pomoc czekam na maila: agneta999 małpka gmail.com

Moja różyczka marudnie mi idzie. Powiedziałabym bardzo. Opuściła mnie wena twórcza, a dopadły bóle głowy. Już od trzech dni boli mnie głowa i zamiast żyć istnieję :(  Żeby nie czuć się taką beznadziejną zaczęłam czytać: "Ogród Kamili" Katarzyny Michalek.


Zostały mi backstitche, ale chyba nadal nie jestem ich wielką miłośniczką, że mi robótka utknęła właśnie przy ich robieniu :)

5 komentarzy:

 1. Z obszyciami hafcik będzie przepiękny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja chyba ślubnej metryczki nie posiadam, ale na pewno coś pięknego stworzysz, a i jaki masz ładny wygląd bloga

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne wzory-niestety nie posiadam do nich schematów. Wejdź na FB stronę Coricamo tam właśnie trwa konkurs Love i jest masa pięknych ślubnych haftów, a autorki chętnie dzielą się wzorami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wysłałam dwie na maila ;o)

  OdpowiedzUsuń

May thanks for all comments!!!