23 lipca 2012

Wyniki Sal'u "Truskawka, mój truskawkowy fartuszek i słoiczek Tusalowy

Witajcie wszystkie i wszyscy ! 

Wczoraj pózno nocą usiadłam z kartką i długopisem w ręku i zaczęłam liczyć oddane głosy na uczestników zabawy. I.... według mnie jest tak :

 1. Hafty Tiny - 18 głosów
 2. Diana Art  - 17 głosów
Justyno i Diano poproszę o kontakt na mego e-maila . Napiszcie proszę swoje adresiki.  Co mam zamiar posłać? Otóż podstawowym prezentem będą mulinki Anchor jak pokazywałam. Do Justyny powędruje 100 sztuczek, a do Diany 99 :)
dodam, że anonimowych komentarzy nie liczyłam za wyjątkiem tych, którzy raczyli zostawić swój nick w nawiasach bądz nazwie. 

Także skromne upominki pocieszajki otrzymają ode mnie :

 1. Ania - Sztuka oswojona -7 głosów
 2. Anda - Lietuslāšu simfonija -4 głosy
Też poproszę o kontakt !

Wszystkim dziewczynom bardzo i bardzo dziękuję za wzięcie udziału, za poświęcony czas i wysiłek. 
Mam nadzieję, że stworzone przez Was prace nie będą się kurzyć w kącie :) 

Była to moja pierwsza takiego rodzaju zabawa. Dołyście mnie sporo motywacji za co też wielce dziękuję. W ciągu zabawy i ja dłubnęłam igłą :)Zapytacie dlaczego nie przyszyty? Hm... wstyd mi nieść go do krawcowej :( . Bo miesiąc temu kupiłam maszynę do szycia i aż dwie książki o podstawie szycia. Tak, tak dwie. I mam tremę zabrać się do tej maszyny.  Wydaje mi się, że ja już nic nie pamiętam po tylu latach, że od razu ją popsuję. Mam nadzieję, że któregoś dnia będzie mnie stać na odważny krok :) i wtedy sama się  pokażęn w skończonym fartuszku, chociaż jest mi za duży i powędruję jako prezent :)
No, ale gdyby nie zabawa, to nawet do truskawek, obiawiam się, że nie zabrałambym się. :)

A tu słoiczek Tusalowy na tle RR 8, kanwa Pelasi :)

Planowałam wszystkie 4 obrazki skończyć w tamtym tygodniu, ale niestety. Szkoda, bo jak z czymś marudzę, to następne prace odwlekają się. Ale głowa do góry aby nie było jeszcze gorzej. 

Dzisiaj z rana poszłam do sklepiku z gazetami i czekało juz na mnie kilka gazetek. To się Wam nimi pochwalę. Można powiedzieć zrobiłam sama sobie prezent :)
Mam zamiar je zeskanować i wrzucić na chomika. 
Kto nie ma chomika, a bardzo potrzebuje skanu, proszę na emaila, że jestem po gazetki :)
Te wydanie nie jest najgorsze. Znalazlam kilka niezłych wzorków co i zadecydowało, że nabyłam. Bo nie myślcie, że jestem taka bogata :) :) :) .... 

Jeszcze proponuję linka: 7 igł. Jest to strona w języku rossyjskim, ale mam nadzieję, że dacie radę. Są tam schematy Lanarte - postacie do pobrania bazpłatnie. Klikacie na obrazek, otwiera się stronica. Po prawej stronie obrazka zielonym będzie napisane 0 rubli, a w dole zielonym ściągnąć. Klikacie i schemat automatycznie zaczyna ściągać się na komputer. Wielbicielom Lanarte polecam :)
Przypadkowo natknęłam się :) to skorzystałam, a czemu nie?.... :)


Jeszcze raz Dziękuję dziewczynom za udział w zabawie i gratulacje !!!

7 komentarzy:

 1. Ja nie mogę:)))))))))))))))) tak się cieszę, przede wszystkim dlatego, że dzięki Tobie musiałam ruszyć mózgownicą i wymyśliłam herbatki, które będą w cross stitcherze:)))))) podobno:))i jeszcze wygrana u Ciebie, której się nie spodziewałam:)))))) Dziękuję za zabawę:))) fartuszka nie zanoś do krawcowej, ja też dopiero się uczę szyć, na pewno Ci się uda, bardzo ładny fartuszek będziesz miała!!! a gazetki szaleństwo, oszalałabym chyba w tym kiosku na miejscu:))))ze szczęścia:))))dobrze mieć takie dojścia:))) pozdrawiam serdecznie i dziękuję jeszcze raz:)) a na chomika na pewno zaglądnę i coś podkradnę:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. piekny fartuszek gratulacje dla dziewczyn

  OdpowiedzUsuń
 3. no i z tego wszystkiego nie pogratulowałam dziewczynom:) no więc gratuluję:)))) a wzorki Lanarte urocze, ale bez Twojej instrukcji bym sobie nie poradziła:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla dziewczyn, piekne zakupy sobie zrobiłaś

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje dziewczynom:) a tobie dziękuję za super zabawę czekam na następną::)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo Ci dziękuję za wspaniałą zabawę, zupełnie nie spodziewałam się nagrody bo były to moej pierwsze krzyżyki, ale zupelnie mnie pochłonęły, a dzięki Twojej nagrodzie z pewnością będą nie ostatnie. A co do maszyny do szycia to się nie bój, weź jakąś zwykłą szmatkę i spróbuj to nie takie trudne jak się wydaje, a i maszynę nie tak łatwo popsuć ;) ja wierzę że z pewnością sobie poradzisz i już biegnę na Twego chomika by pooglądać wzorki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję!
  cudowne zakupy, ehh aż sama bym chciala

  OdpowiedzUsuń

May thanks for all comments!!!