20 stycznia 2012

Zakochalam sie... i notatnik dla RR cytrusowego

Zakochalam sie w tych oto obrazach:
I fell in love with these pictures:..
Įsimylėjau į tuos paveikslus:...
 

 I tak mnie swierzbia rece zabrac sie do nich, ale szczerze mowiac nie mam teraz ani czasu ani finansow na kupno nici. Trudna sytuacja, gdy ma sie na glowie 2 SAL‘e, RR, wymianke i kilka zaleglosci. Byc moze po kilku tygodnia sytacja bedzie lepsza i zabiore sie do ktoregos z nich :)

And so, I would like begin to stitch it right now, but to say honestly, I have neither the time nor the financies to order floss at the moment. Difficult situation when you have two SAL's, RR and other blog‘s games and a few unfinished deeds. I hope that after a few weeks the situation will improve.

 Ir taip norisi jau dabar pradėti juos siuvinėti, bet tiesa sakant neturiu tam dabar nei laiko nei finansų siūlams užsakyti. Sudėtinga padėtis, kai turi du SAL'us, RR ir kitus blogo žaidimus ir dar kelius nepabaigtus darbelius.  Tikiuosi, kad po kelių savaičių padėtis pagerės. 
A oto upiekszylam notesik do RR cytrusowego. Niezbyt lubie kolor fioletowy, ale w ksiegarni mieli tylko taki kolor, wiec musialam sie przystosowac do fioletu:). Jak myslicie pasuje do RR cytrusowego?..

Here you can see haw I have decorated notebook for playing RR"Les Agrumes" (citrus fruits). I'm not great fan of purple, but I had no other choice, I had to match the yellow color with violet.

Čia matote kaip pagražinau užrašų knygutę   RR žaidimui "Les Agrumes" (citrusiniai vaisiai).  Nesu didelė megėja violėtinės spalvos, bet neturėjau kito pasirinkimo, teko suderinti geltoną su violetinę.

10 komentarzy:

 1. Podoba mi się to połączenie kolorystyczne - pogodne i zaskakujące, całość wygląda bardzo fajnie:) Żałuję, że nie mam wzoru tego akurat obrazu, którego poszukujesz, za to mam inne piękne i delikatne, które mogę Ci podesłać:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też się zakochałam... w prezentowanym przez Ciebie wzorze na obrusik... po prostu bajeczny... a okładka bombowa- super połączenie fioletu z cytrynowym!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo pieknie upiekszylas zeszycik,az wpadam w komleksy...a hafciki slicznew i nie dziwie sie ,ze tak Ci sie spodobaly...

   Usuń
  2. haftysku, podaj maila wysle Ci wzor obrusu,

   Usuń
 3. Sliczne kolory notesika, a obrazki wyglądają wyśmienicie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na ten pierwszy z prawej i kurkę to sama mam chrapkę ;o) Widzę że w planie kolejne jeżyki ;o) A notesik prześliczny ;o)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecudowne te obrazki, niestety żadnego nie widziałam :( A szkoda można by było popełnić....

  Trafiłam do Ciebie z bloga Mysi i już zostaję wierną obserwatorką- PIĘKNIE TU!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie dziwie się że się zakochałaś cudowne sa wszystkie , dla mnie boski jest w pierwszym rzędzie po prawej ...

  OdpowiedzUsuń
 7. Notesik super!! Cytrynowy kolor pasuje świetnie do tego fioletu.
  A obrazki cudo! - ten wiśniowy, obrus w delikatne kwiatki, tulipany na poduchach no i oczywiście PP - REWELACJA!
  Z jakich gazetek są te cztery wzorki??

  OdpowiedzUsuń

May thanks for all comments!!!