02 listopada 2011

Zapraszam Was na wspólną zabawę - Świąteczne serduszko !

Czyli chciałabym Was wszystkie zaprosić do zabawy, której tematem  jest -  Świąteczne serduszko . Podstawą jest serduszko, a dalej to polot wyobrazni : serce może być haftowane, może być zrobione na drutach,  patchwork, felt jak kto woli, nawet decoupage, koraliki czy to grubszego papieru. Każda z nas lubi kreatywność i ma swoją technikę. Czemu by nie zabawić się na wesoło i nie podzielić pomysłami, a co najważniejsze wlasnymi łapkami zrobić bombkę/bombki, które będą cieszyć oczy w Święta Bożego Narodzenia.

Co do mnie to skłaniam się do krzyżyka.  

Wiecie, jak zobaczyłam te serduszka w gazetce, to taka mnie wena napadła  :)  Postanowiłam, że muszę i ja takie sporządzić i Was zachęcić. Sami zobaczce o co mnie chodzi :

 Czyż nie są miłe?....  

Ale czasami lubię dokonać poprawę we wzorkach :)   Serduszka jak dla mnie to są wiecej niż miłe, ale wzorki to moga być i inne, czemu i nie?  I znalazłam oto takie propozycje :
Gdyby tak więcej poszukać  można i więcej naskrobac wzorków :) Ale mając w posiadaniu tkaninę w białym, czerwonym i naturalnym, a także kilka wzorków do wyboru to już wiele do kombinacji.

Gdyby ktoś był chęny to poproszę o kometarz  :) 


Hm... Banerek wrzuciłam i mam nadzieję, że będzie mile widziany, że nie pozotanie tu samotny :).

A to kilka propozycji z internetu :

Ostatnie serducho urocze według mnie!  Szkoda ale nie mam wzoru :(

7 komentarzy:

 1. Z przyjemnościom zapisuje się jako pierwsza chętna

  OdpowiedzUsuń
 2. może i ja się skuszę? A do kiedy trzeba wykonać serducho?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też na pewno zrobię jakieś serduszko ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba jestem spuzniona na zabawe :) Szkoda :( ciumki

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudny pomysł. Szkoda że tak późno tu zawitałam. Czekam na następną zabawę. O kurcze, mnie też wzięło na serduszka po obejrzeniu Twoich prac ;)
  To zaraźliwe jakieś :)

  OdpowiedzUsuń
 6. .......ale śliczne rzeczy robisz, dziękuję za komentarz, dzięki niemu trafiłam tutaj :-)) swoją drogą zawsze to jakoś lżej, jak wiem, że mam słodką towarzyszkę...uwielbiam czekoladę, batoniki wszelkiego rodzaju, cukierki czekoladowe, ech.....pozdrawiam serdecznie Magda

  OdpowiedzUsuń

May thanks for all comments!!!